Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > AT89C2051-24SU
AT89C2051-24SU
Açıklama:
IC MCU 8BIT 2KB FLAŞ 20SOIC
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
20-SOIC (0.295", 7.50mm Genişlik)
G/Ç sayısı:
15
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
4V ~ 6V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
128x8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
UART/USART
Paket:
Tüp
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
2 KB (2K x 8)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Nükleer Santral
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
89C
Tedarikçi Cihaz Paketi:
20-SOİK
Veri Dönüştürücüler:
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
8051
Hız:
24MHz
Temel Ürün Numarası:
AT89C2051
Tanıtım
8051 89C Mikrodenetleyici IC 8-Bit 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC