Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > AT89C2051-24SU
AT89C2051-24SU
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
20-SOIC (0,295", 7,50 mm szerokości)
Liczba we/wy:
15
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
4V ~ 6V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
128x8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
UART/USART
Pakiet:
Rura
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
2 KB (2 KB x 8)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
PROWADZONY
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
89C
Pakiet urządzeń dostawcy:
20-SOIC
Konwertery danych:
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
8051
Prędkość:
24MHz
Podstawowy numer produktu:
AT89C2051
Wprowadzenie
8051 89C Mikrokontroler IC 8-bitowy 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-SOIC