Huis > producten > Microcontroller MCU > AT90CAN128-16AUR
AT90CAN128-16AUR
Beschrijving:
128KB FLITS DE MET 8 BITS 64TQFP VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
64-TQFP
Aantal I/O:
53
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.7V ~ 5.5V
Digikey programmeerbaar:
geverifieerd
RAM -maat:
4K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
CANbus, EBI/EMI, I ² C, SPI, UART/USART
Pakket:
Tape & Reel (TR) Snijdband (CT) Digi-Reel®
EEPROM -maat:
4K x 8
Programma -geheugengrootte:
128KB (128K x 8)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Bronaut detecteren/herstellen, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
8 bit
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
AVR® 90CAN
Leverancierapparaatpakket:
64-TQFP (14x14)
Gegevensconverters:
A/D 8x10b
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
AVR
Snelheid:
16MHz
Basisproductnummer:
AT90CAN128
Inleiding
AVR AVR® 90CAN Microcontroller IC 8-bits 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)