Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > AT90CAN128-16AUR
AT90CAN128-16AUR
Opis:
Układ scalony MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
64-TQFP
Liczba we/wy:
53
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,7 V ~ 5,5 V
Programowalny DigiKey:
Zweryfikowano
Rozmiar pamięci RAM:
4K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
CANbus, EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Pakiet:
Taśma i rolka (TR) Taśma cięcia (CT) Digi-Reel®
Rozmiar EEPROM:
4K x 8
Rozmiar pamięci programu:
128 KB (128 KB x 8)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
8 bitowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
AVR® 90CAN
Pakiet urządzeń dostawcy:
64-TQFP (14x14)
Konwertery danych:
A/D 8x10b
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
AVR
Prędkość:
16MHz
Podstawowy numer produktu:
AT90CAN128
Wprowadzenie
AVR AVR® 90CAN Mikrokontroler IC 8-bitowy 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)