Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > AT90CAN128-16AUR
AT90CAN128-16AUR
Açıklama:
IC MCU 8BIT 128KB FLAŞ 64TQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
64-TQFP
G/Ç sayısı:
53
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2.7V ~ 5.5V
DigiKey Programlanabilir:
doğrulandı
RAM Boyutu:
4K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
CANbus, EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Paket:
Teyp ve rulo (TR) Kesme bantı (CT) Digi-Reel®
Eeprom boyutu:
4K x 8
Program Bellek Boyutu:
128KB (128K x 8)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
8 bit
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
AVR® 90CAN
Tedarikçi Cihaz Paketi:
64-TQFP (14x14)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 8x10b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
AVR
Hız:
16MHz
Temel Ürün Numarası:
AT90CAN128
Tanıtım
AVR AVR® 90CAN Mikro denetleyici IC 8-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14)