Huis > producten > Microcontroller MCU > PIC32MX575F256L-80I/PT
PIC32MX575F256L-80I/PT
Beschrijving:
256KB FLITS DE MET 32 BITS 100TQFP VAN IC MCU
Categorie:
Microcontroller MCU
Specificaties
categorie:
Geïntegreerde schakelingen (IC's) Ingebed Microcontrollers
Pakket / doos:
100-TQFP
Aantal I/O:
85
Bedrijfstemperatuur:
-40°C ~ 85°C (TA)
Spanning - Supply (VCC/VDD):
2.3V ~ 3.6V
Digikey programmeerbaar:
Niet geverifieerd
RAM -maat:
64K x 8
Programma -geheugentype:
Flash
Connectiviteit:
CANbus, I ² C, SPI, UART/USART, USB OTG
Pakket:
Dienblad
EEPROM -maat:
Programma -geheugengrootte:
256KB (256K x 8)
Oscillatortype:
Intern
Randapparatuur:
Brunaut Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Productstatus:
actief
Kerngrootte:
32-bits Single-Core
Montagetype:
Opbouwmontage
Serie:
PIC® 32MX
Leverancierapparaatpakket:
100 TQFP (12x12)
Gegevensconverters:
A/D 16X10B
Mfr:
Microchip -technologie
Kernprocessor:
MIPS32® M4KTM
Snelheid:
80MHz
Basisproductnummer:
PIC32MX575
Inleiding
MIPS32® M4KTM PIC® 32MX Microcontroller IC 32-bit Single-Core 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)