Evde > Ürünler > Mikro denetleyici MCU > PIC32MX575F256L-80I/PT
PIC32MX575F256L-80I/PT
Açıklama:
IC MCU 32BIT 256KB FLAŞ 100TQFP
Kategoriler:
Mikro denetleyici MCU
Özellikler
kategori:
Entegre Devreler (IC'ler) Gömülü Mikrodenetleyiciler
Paket / Kasa:
100-TQFP
G/Ç sayısı:
85
Çalışma Sıcaklığı:
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltaj - Besleme (VCC/VDD):
2.3V ~ 3.6V
DigiKey Programlanabilir:
Doğrulanamadı
RAM Boyutu:
64K x 8
Program Bellek Türü:
Flaş
Bağlantı:
CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG
Paket:
Tepsi
Eeprom boyutu:
Program Bellek Boyutu:
256KB (256K x 8)
Osilatör tipi:
Dahili
Çevre:
Karartma Algılama/Sıfırlama, DMA, POR, PWM, WDT
Ürün Durumu:
aktif
Çekirdek Boyutu:
32-Bit Tek Çekirdekli
Montaj Tipi:
Yüzey Montajı
Seri:
PIC® 32MX
Tedarikçi Cihaz Paketi:
100-TQFP (12x12)
Veri Dönüştürücüler:
A/D 16x10b
Bay:
Mikroçip Teknolojisi
Çekirdek İşlemci:
MIPS32® M4K™
Hız:
80MHz
Temel Ürün Numarası:
PIC32MX575
Tanıtım
MIPS32® M4KTM PIC® 32MX Mikro denetleyici IC 32 Bit Tek çekirdekli 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)