Do domu > produkty > Mikrokontroler MCU > PIC32MX575F256L-80I/PT
PIC32MX575F256L-80I/PT
Opis:
Układ scalony MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
Kategoria:
Mikrokontroler MCU
Specyfikacje
Kategoria:
Układy scalone (IC) Wbudowane mikrokontrolery
Opakowanie/etui:
100-TQFP
Liczba we/wy:
85
Temperatura pracy:
-40°C ~ 85°C (TA)
Napięcie - zasilanie (VCC/VDD):
2,3 V ~ 3,6 V
Programowalny DigiKey:
Nie zweryfikowane
Rozmiar pamięci RAM:
64K x 8
Typ pamięci programu:
Błysk
Łączność:
CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG
Pakiet:
Taca
Rozmiar EEPROM:
Rozmiar pamięci programu:
256 KB (256 KB x 8)
Typ oscylatora:
Wewnętrzny
Peryferyjne:
Wykrywanie/resetowanie braku zasilania, DMA, POR, PWM, WDT
Stan produktu:
aktywny
Rozmiar rdzenia:
32-bitowy jednordzeniowy
Typ mocowania:
Montaż powierzchniowy
Szereg:
PIC® 32MX
Pakiet urządzeń dostawcy:
100-TQFP (12x12)
Konwertery danych:
A/D 16x10B
Mfr:
Technologia mikroczipu
Procesor rdzeniowy:
MIPS32® M4K™
Prędkość:
80MHz
Podstawowy numer produktu:
PIC32MX575
Wprowadzenie
MIPS32® M4KTM PIC® 32MX Mikrokontroler IC 32-bitowy jednojadrowy 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)